Welcome to Digitech.

Digitech

(Turkish) Digitech, iklimlendirme, endüstri ve savunma sanayisinin gereksinim duyduğu yüksek teknolojinin geliştiricisi ve aynı zamanda üreticisidir.

Ürettiğimiz teknolojik ürünler ve sunduğumuz çözümler, sektördeki öncü pek çok uygulamanın vazgeçilmez parçaları içinde yer alır. Uzmanlık alanımızın genişliği ve çeşitliliği, medikal sektöründen endüstrinin farklı kollarına, şehir; savunma ve uzay sanayii güvenliğinden otomotiv sektörüne kadar birçok alanı detaylı olarak kapsamaktadır.

Digitech, sunduğu yüksek teknoloji ürünlerinde yüksek uyarlanabilirlik ve özgünleştirme seçenekleri sunarak içinde yer aldığı sektörün liderlerinden biridir.

Digitech ile tanışmak için buraya tıklayın.

Digitech Digital Teknoloji

Digitech, sahip olduğu ve patentli teknolojik birikimlerini yüksek kaliteli malzemelerle, verimli, sürdürülebilir ve nitelikli hizmet ile sonuç odaklı bir servisle birleştirerek müşterilerinin ihtiyaçlarına en iyi çözümü en kısa sürede vermeyi ilke edinmiş bir araştırma - geliştirme (Ar - Ge) şirketidir.

Kurulduğu 1993 yılından itibaren içinde aktif olarak yer aldığı her sektörde, ürün ve hizmet ürettiği her alanda, sahip olduğu teknoloji, üretim kalitesi ve etkili servis mekanizması ile öncülerin arasında yer almakta ve her geçen gün sektördeki liderliğe daha da yaklaşmaktadır.

Kalite ve Misyonumuz hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayın.

Find Products

Digitech'i daha yakından tanıyın

Digitech'i daha yakından tanımak, kalite ve misyonunu incelemek ve iletişim kurarak yüksek kaliteli ürünleri tedarik etmek artık çok kolay.

Endüstride Digitech...

Digitech tarafından endüstinin kullanımına sunulan yüksek kaliteli ürünler ve ekipmanlar hakkında bilgi alın.

Condenser Fan Speed Control

On different versions from 6 A to 16 A, meet the condenser fan speed control devices manufactured with German Nordham quality and reliability.

Thermostatic Control Unit

Meet the Nordham Thermostatic Control Unit, which you can use easily and for a long time in many different branches of the industry.

Pressure Transmitters

Nordham Pressure Transmitters are durable, robust and long lasting heavy duty products used in all areas of the industry.

Nordham Measuring Instruments

High quality ammeters, voltmeters and frequency meters for industrial use are now available in Turkey with German Nordham quality and reliability.

Contact

To contact with Digitech and learn more about our products, please visit our contact page.

Click here to go to our Contact page.

Dealers

You can visit our Dealers page to review our dealers and get contact information for Digitech products.

Click here to go to our Dealer page.

Documents

Please click for promotional materials, catalogs and manuals for Digitech products.

Click here to go to our Documents page.